Estetinis plombavimas atliekamas priklausomai nuo kliento poreikio ir pageidavimų. Pageidaujantiems greito rezultato išlyginant sveikus dantis atsisakant ilgai trunkančio (nuo 2 iki 2,5 metų) gydymo breketais, atliekamas estetinis plombavimas.

 

Estetinis plombavimasEstetinis plombavimas
 

Taip pat estetinis plombavimas gali būti taikomas kuomet reikia tvarkytis ne kartą gydytus, pakeitusius spalvą, nuskeltus ar susigrūdusius dantis. Šiuo atveju estetinis plombavimas yra geriausias pasirinkimas.

 

Taikant estetinį plombavimą yra maksimaliai tausojami dantys, lyginant su dantų protezavimu. Jei dantį galima atnaujinti estetinio plombavimo būdu, neverta skubėti protezuoti. Protezavimą galima bus atlikt vėliau.

Dar viena besigydančiųjų grupė – tai žmonės, kuriems yra įvairių dantų anomalijų. Pavyzdžiui, dantis yra spyglio formos arba yra aiškiai matomų dantų audinių defektų, kuriuos norisi ištaisyti. Tokiu atveju taip pat atliekamas estetinis dantų plombavimas.

 

Estetinio plombavimo metu galima pakeisti dantų spalvą, formą, padidinti arba sumažinti tarpus tarp dantų, atlikti sąkandžio korekcijas ir pan. Estetinio plombavimo metu pasiekiamas pageidaujamas rezultatas maksimaliai tausojamt danties audinius.

 

Estetinis plombavimasEstetinis plombavimas
 

Po estetinio plombavimo būtina kruopšti burnos higiena. Renkantis dantų pastą vengti tokių, kurių sudėtyje yra abrazyvinių dalelių, dantų šepetėlį vertėtų rinktis švelnesnį.

 

Praėjus metams po estetinio plombavimo, būtina atvykti į odontologijos kliniką apžiūrai ir restauruotus dantis nupoliruoti. Estetinis plombavimas neturi įtakos dantų jautrumui ar jį net sumažina.

 

Estetinis plombavimas yra atliekamas ne dėl sveikatos, o dėl grožio. Tai kruopštus ir atsakingas darbas, trunkantis ne vieną valandą.

 

 

 

 

 Karidenta- odontologijos klinika Kaune Baltijos g. 55, Kaunas. Visada konkurencinga kaina!